Skip to Content

Monday, October 23rd, 2017

Giotta.cz

Obecný magazín

Kam v Praze vyrazit do kavárny?

Kam v Praze vyrazit do kavárny?

Closed
by Září 15, 2017 Zábava

Kam vyrazit v Praze na tu nejlepší kávu ještě před devátou ráno? Kde si můžete dopřát ten nejlahodnější brunche? A kde se budete cítit jako v pohádce? Jelikož příznivců kávy je poměrně dost a ne každý má ráno čas, připravit si lahodnou kávu nebo ani neví jak, přinášíme vám několik tipů, kde si kávu opravdu vychutnáte.
obrázek z pěny
1.       Cafedu
Útulná kavárna, kterou najdete v centru Prahy, situovanou na Muzeu pouze pár metrů od Václavského náměstí. Koncept Cafedu nabízí útulné zázemí, kde se vám bude dobře přemýšlet. Najdete zde milou obsluhu a zdravou fresh nabídku a hlavně vás mile překvapí brzká otevírací doba. Kavárna totiž otevírá už v 7:30 ráno a zavírá až ve 22:00 hodin večer. Za zmínku rozhodně stojí i dostatek denního světla a krásný výhled. Ke snídani si můžete dát kávu, čerstvé pečivo a nejrůznější dortíky. Kromě toho jsou zde k dispozici také domácí limonády či studené pokrmy. Na baru vám zapůjčí papíry, propiskya cokoli co byste potřebovali k sepsání úkolů na daný den. Do budoucna by zde měla být nainstalovaná také tiskárna a skener.
pracovní schůzka
2.       Cake cafe
Další příjemná kavárna, kterou můžete najít v Praze na Můstku. Vyrazte do Cake Café, které se nachází v historické části Prahy na Jungmannově náměstí. I tady se otevírá velmi brzy, konkrétně v 8:00 ráno. Můžete si zde vychutnat skvělou kávu a zdravou snídani. V nabídce je vše, od bílého jogurtu s müsli až po omeletu s lososem. Nechybí zde káva a široký výběr domácích dortů a koláčků.
káva s koláčem
3.       Cafe Louvre
Tato kavárna rozhodně v našem seznamu nesměla chybět. Kdo by neznal světoznámou kavárnu Cafe Louvre. Tato kavárna se může pyšnit velmi bohatou historií. K výběru je spousta druhů kávy, domácí moučníky, lehká zeleninová jídla a to nejlepší z české domácí kuchyně. Otevírací doba startuje úderem osmé hodiny ranní. Zajímavostí je, že si zde můžete zahrát stolní hry, např. biliard, šachy atd. Kromě toho máte k dispozici také denní tisk.

Kam v Praze vyrazit do kavárny?
Ohodnoťte příspěvek
Previous
Next
Continue Reading »

">