Skip to Content

Tuesday, June 19th, 2018

Giotta.cz

Obecný magazín

Muži nesnáší nakupování

Muži nesnáší nakupování

Closed
by Duben 10, 2018 Zábava
maskary-karneval.jpg

Třeba hned na začátku říci, že je to nepravdivé tvrzení. Rozhodně se netýká všech mužů a rozhodně ne všech produktů a obchodů. Většinou, pokud jde o nějaký jejich koníček, tak pro něj nakupují rádi. Může se jednat o motorky, auta, kutilství nebo sport.

Ale velká část mužů opravdu nemá ráda nakupování potravin a oblečení. Neradi se svlékají a zkouší různé střihy a velikosti. Jak na nákupy s takovými typy mužů se dočtete na {LINK}

peněženka v náprsní kapse

Minimálně u homosexuálů jsem si všimla, že ti na nákupy chodí celkem rádi a oblečení, parfémy a kosmetiku vybírají pečlivě. Jednou mě můj homosexuální kamarád na nákupech doprovázel a ve všech obchodech ho prodavačky radostně zdravily jako starého známého zákazníka.
vozík v obchodě

Můj muž ale také celkem rád nakupuje. Není problém s ním vyrazit na půl dne po obchodech, cestou zajít na kávu a zákusek a vracet se s plnými taškami. Je jedno, zda nakupuje pro sebe nebo pro druhé. Co ho ale může opravdu vytočit, to je hledání produktů v supermarketu. Zvláště v těch, kde mění a přehazují regály se zbožím. To mu pak určitě na nákupní seznam nepíšu věci jako droždí, kakao nebo prášek do pečiva. A fronty, ty ho také dokážou pořádně ubít. To je pak lepší jít nakupovat ve dvou a poslat ho pak před pokladny napřed, aby se podíval do řeznictví, vinotéky nebo květinářství a mávnout na něj, až když je čas platit.

Takže patřím k těm ženám, které chodí se svým mužem nakupovat rády. Hlavně u toho oblečení mi celkem kriticky řekne, zda daný kousek zakoupit nebo ne. Baví ho teď kupovat i hračky pro našeho syna a vždycky se těší, až si s nimi budou společně hrát.

Samozřejmě nakupujeme z velké části věci hlavně přes internet a tam může někdy nastat problém s výběrem, protože je tak velký, že se nemůžeme dlouho rozhodnout. To už jsou pak lepší ty kamenné obchody.

Muži nesnáší nakupování
4 (80%)1
Previous
Next