Skip to Content

Wednesday, January 16th, 2019

Giotta.cz

Obecný magazín

Muži nesnáší nakupování

Muži nesnáší nakupování

Closed
by Říjen 8, 2018 Zábava

Třeba hned na začátku říci, že je to nepravdivé tvrzení. Rozhodně se netýká všech mužů a rozhodně ne všech produktů a obchodů. Většinou, pokud jde o nějaký jejich koníček, tak pro něj nakupují rádi. Může se jednat o motorky, auta, kutilství nebo sport.

Ale velká část mužů opravdu nemá ráda nakupování potravin a oblečení. Neradi se svlékají a zkouší různé střihy a velikosti. Jak na nákupy s takovými typy mužů se dočtete na https://www.mereva.cz/jak-na-nakupy-s-muzem/

peněženka v náprsní kapse

Minimálně u homosexuálů jsem si všimla, že ti na nákupy chodí celkem rádi a oblečení, parfémy a kosmetiku vybírají pečlivě. Jednou mě můj homosexuální kamarád na nákupech doprovázel a ve všech obchodech ho prodavačky radostně zdravily jako starého známého zákazníka.
vozík v obchodě

Můj muž ale také celkem rád nakupuje. Není problém s ním vyrazit na půl dne po obchodech, cestou zajít na kávu a zákusek a vracet se s plnými taškami. Je jedno, zda nakupuje pro sebe nebo pro druhé. Co ho ale může opravdu vytočit, to je hledání produktů v supermarketu. Zvláště v těch, kde mění a přehazují regály se zbožím. To mu pak určitě na nákupní seznam nepíšu věci jako droždí, kakao nebo prášek do pečiva. A fronty, ty ho také dokážou pořádně ubít. To je pak lepší jít nakupovat ve dvou a poslat ho pak před pokladny napřed, aby se podíval do řeznictví, vinotéky nebo květinářství a mávnout na něj, až když je čas platit.

Takže patřím k těm ženám, které chodí se svým mužem nakupovat rády. Hlavně u toho oblečení mi celkem kriticky řekne, zda daný kousek zakoupit nebo ne. Baví ho teď kupovat i hračky pro našeho syna a vždycky se těší, až si s nimi budou společně hrát.

Samozřejmě nakupujeme z velké části věci hlavně přes internet a tam může někdy nastat problém s výběrem, protože je tak velký, že se nemůžeme dlouho rozhodnout. To už jsou pak lepší ty kamenné obchody.

Muži nesnáší nakupování
Ohodnoťte příspěvek
Previous
Next