Skip to Content

Monday, October 23rd, 2017

Giotta.cz

Obecný magazín

Řasenka a chyby, kterých se dopouštíme

Řasenka a chyby, kterých se dopouštíme

Closed
by Září 16, 2017 Krása

Přestože třeba zastáváte názor „zkrášlovat se na minimum“, řasenka je vlastně tak trochu nutností.  A i když je to jeden z nejčastěji používaných kosmetických produktů, je to také ten, s nímž je zacházeno špatně. Tady je pár chyb, kterých se dopouštíme a návod, jak je snadno napravit.

rozdělané řasenky
Pumpujete štětečkem v tubě na maximum

Pravděpodobně se touto technikou snažíte dostat více barvy z tuby, ale chyba lávky. Pokaždé, když si takhle „pumpnete“, se do řasenky dostává vzduch, díky kterému pak rychleji a zcela zbytečně vysychá. Stačí, když kartáček vytáhnete krouživými pohyby ven a přebytečnou barvu otřete o konec tuby.

Začínáte s řasenkou na vrchních řasách

Také vás trápí obtisknutá řasenka na víčkách? V tom případě stačí změnit pořadí a maskarou nejprve namalujte řasy spodní, teprve pak ty horní.


S řasenkou jako o závod

Aplikace řasenky vám zabere kolik? Zhruba pět minut? Přestaňte tolik spěchat a pohrajte si s řasami o minutku déle. Důkladnější prací získáte krásné, pevné a natočené řasy a efekt bude zase o něco delší.

otevřená řasenka
Příliš mnoho špatných pohybů

Mnoho vrstev, nešikovná aplikace a mnoho dalšího vedou k tomu, že se vám řasy začnou lepit, těžknou a vypadají nehezky. A proto nanášejte řasenku ve dvou, maximálně třech vrstvách, pohybujte s ní „cik-cak“, místo plynulých rovných tahů, a to hezky od kořínků.

Používáte starou řasenku

Datum spotřeby u řasenky je šest měsíců (zkontrolovat si to můžete u všech produktů díky maličkému obrázku kelímku s číslovkou). A vzhledem k tomu, že s ní kroužíte okolo citlivých očí, doporučujeme tuto dobu nepřekračovat. Dalším důvodem, proč řasenku vyhodit, je její drolení. V takovém případě, pryč s ní.


Řasenka a kleštičky

Pokud disponujete přirozeně dlouhými a natočenými řasami, zázrak jménem kleštičky nepotřebujete, ale jestliže je tomu naopak, měly by se stát vaším novým nejlepším beauty kamarádem. V kombinaci s řasenkou si pak vykouzlíte krásné řasy a zářivý pohled. Ale pozor, nikdy kleštičky nepoužívejte až po aplikaci řasenky!

Řasenka a chyby, kterých se dopouštíme
Ohodnoťte příspěvek
Previous
Next
Continue Reading »

">